• Argan puder do kąpieli 350 g

Brak towaru
33.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty - płatmość przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
DPD - dostawa do punktów Pickup 10
Orlen Paczka 10
Paczkomaty InPost 13
DPD Pickup Pobranie - dostawa do punkow Pickup 15
Kurier 16
Paczkomat InPost Pobrane 18
Kurier pobranie 18
Dostępność Brak towaru

Argan puder do kąpieli

Aromatyczny puder do kąpieli z dużą zawartością masła shea i kakaowego oraz z bogactwem szlachetnych olejów naturalnych: arganowego, avocado oraz ze słodkich migdałów. Ta odżywcza receptura doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej, delikatnej, pozbawionej blasku i jędrności. Dzięki zawartości szlachetnych olejów skóra pozostaje intensywnie natłuszczona i nie wymaga już stosowania kremów czy balsamów po kąpieli.

Przeznaczenie:
Skóra sucha, przesuszona, pozbawiona blasku i jędrności.

Sposób użycia:
Wsypać ok. 100 g pudru do wanny z ciepłą wodą. Nie mieszać z innymi produktami do kąpieli. Po kąpieli spłukać. Puder wystarcza na 3-4 kąpiele.

Składniki:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, CI 47005, CI 42051, CI 16035, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal.

Składniki aktywne:

• olej arganowy

• olej avocado

• olej ze słodkich migdałów

• masło kakaowe

• masło shea